Monster Hıgh Acayip Gizli Günlük

Monster Hıgh Acayip Gizli Günlük
Marka : Monster Hıgh 

Ürün şu anda stoklarımızda bulunmuyor.Monster Hıgh Acayip Gizli Günlük


Monster Hıgh Acayip Gizli Günlük en ucuz Oyuncak Prensi'nden satın al.


Acayip Gizli Günlük,Moster High Lisesi'nin Acayip Havalı Arkadaşları gibi günlük tutmak ve tüm sırlarını yazmak için özel tasarlandı. Sadece özel anahtarıyla açılan bu günlüğün içerisinde bir kalem,defter,çeşitli çıkartmalar ve Monster High Lisesi'yle ilgili bilgiler var. Üstelik tamamen Türkçe.Eğlenceli sesler de çıkaran bu günlük ile dilerseniz kendi sesinizi kaydedebilir,tekrar dinleyebilirsiniz. Pil Bilgisi: 4 adet AG3 (LR41) Düğme pil dahildir.
Yorum yaz
Oyuncak hakkında henüz kimse yorum yazmamış.Oyuncak Prensi Kargo Kampanyası

kargo-bedava

Taksitli Oyuncak Satın Alın

taksit

Artık Oyuncak Prensi'nde görüdüğünüz tüm ürünleri peşin fiyatına 3 taksit satın alabilirsiniz. Birbirinden güzel ve ucuz birçok oyuncağı Garanti Bankası kartınızla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Oyuncak Teslimatı Hakkında Kargo Bilgisi

ayni-gün-teslimi

Hafta içi, Oyuncak Prensi'nden saat 15:30'dan önce oyuncakları satın al, gün içerisinde kargoya verilsin ve ertesi günü elinizde olsun. Cumartesi kargoya verilen oyuncak ise pazar günleri kargo firmalarının kapalı olmasından dolayı pazartesi günü elinizde olur. Ucuz kargo burada. 

Monster Hıgh Acayip Gizli Günlük Oyuncağı

İncelediğiniz Monster Hıgh Acayip Gizli Günlük oyuncağı fiyat olarak çok uygundur. Monster Hıgh Acayip Gizli Günlük şimdi oyuncakprensi.com'da

bekle
Kapat