Monopoly Çılgın Bankamatik

Monopoly Çılgın Bankamatik
Marka : MB GAMES 

Ürün şu anda satışta değildir.Monopoly Çılgın Bankamatik


Monopoly Çılgın Bankamatik en ucuz Oyuncak Prensi'nden satın al.


Monopoly Çılgın Bankacılık Hakkında

Monopoly Çılgın Bankamatik oyunu Monopoly'nin en güzel ve en değerli oyunlarından biridir. Elektronik bankacılık oyununda Monopoly'nin diğer oyunlarında olduğu gibi evler arsalar mevcut.

Çılgın Bankamatik oyununun diğer Monopoly oyunlarından farkı ise daha renkli piyon seçenekleri farklı otel seçenekleri ve pilli oyuncak banka kasası. 

Monopoly marka çılgın bankamatik oyununu beş yaşından büyük kişiler oynayabilir ve oyunu en az iki en fazla dört kişi oynayabilir. 
Yorum yaz
Oyuncak hakkında henüz kimse yorum yazmamış.Oyuncak Prensi Kargo Kampanyası

kargo-bedava

Taksitli Oyuncak Satın Alın

taksit

Artık Oyuncak Prensi'nde görüdüğünüz tüm ürünleri peşin fiyatına 3 taksit satın alabilirsiniz. Birbirinden güzel ve ucuz birçok oyuncağı Garanti Bankası kartınızla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Oyuncak Teslimatı Hakkında Kargo Bilgisi

ayni-gün-teslimi

Hafta içi, Oyuncak Prensi'nden saat 15:30'dan önce oyuncakları satın al, gün içerisinde kargoya verilsin ve ertesi günü elinizde olsun. Cumartesi kargoya verilen oyuncak ise pazar günleri kargo firmalarının kapalı olmasından dolayı pazartesi günü elinizde olur. Ucuz kargo burada. 

Monopoly Çılgın Bankamatik Oyuncağı

İncelediğiniz Monopoly Çılgın Bankamatik oyuncağı fiyat olarak çok uygundur. Monopoly Çılgın Bankamatik şimdi oyuncakprensi.com'da

bekle
Kapat